Banner

Banner

Titulli Vellezrit Mziu ft Nana Madhe - NANA
Ndëgjuar 537,388
Shkarkuar 129
Pëlqyer 3,491
Publikuar 21/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
Tel: 0038349232222
Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement.
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Instagram: @eurolindi_music
#Vellezrit Mziu #Nana Madhe #Eurolindi#
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store