Banner

Banner

Titulli Shpat Kasapi - Xhan
Ndëgjuar 660,417
Shkarkuar 6,631
Pëlqyer 5,467
Publikuar 03/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Fole Publishing - http://smarturl.it/FolePublishing

_______________________________

Shpat Kasapi - Xhan

_______________________________

Did you subscribe to Shpat Kasapi Official channel? 👇🏼
► https://bit.ly/2XRU2aE

Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► https://fanlink.to/ShpatKasapiXhan
_______________________________

Music & Produced: BIGDEAL RECORDS
Lyrics : Shpat Kasapi and Bim Bimma
Video : Prive Films

Published by : Folé Publishing
_______________________________

Connect with Shpat Kasapi
Instagram ► https://www.instagram.com/shpatkasapi85

Connect with BIGDEAL RECORDS
Instagram ►https://www.instagram.com/bigdealrec

Connect with Bim Bimma :
Instagram ► https://www.instagram.com/nrbim

Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing

_______________________________
#ShpatKasapi #Shpat #Kasapi #Xhan #FOLE

© & ℗ Shpat Kasapi & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store