Banner

Banner

Titulli Mahmut Ferati - Fellenza
Ndëgjuar 526,794
Shkarkuar 5,844
Pëlqyer 2,681
Publikuar 04/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Artist: Mahmut Ferati
Teksti:Milaim Mezini
Muzika&Studio: Rrahman Kryeziu
Producent;Arif Ibishi-JehonaProduction
Rregjia: Dario J.
Video: Jehona Production
All Rights Reserved (P) & (C) Jehona Production-Tetovë
http://www.jehonamuzik.com/
https://www.facebook.com/JehonaProduction
#MahmutFerati #fellenza #jehonaproduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store