Banner

Banner

Titulli Endrit - Zemer
Ndëgjuar 541,906
Shkarkuar 544
Pëlqyer 7,025
Publikuar 06/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Download or Stream "Zemer": https://lnkfi.re/zemer

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Produced by: BujaaBeats
Lyrics & Music Topline by: Endrit
Video: UrbanGraphics
Rec/Mix & Master: BigDealRecords
Published by Endrit

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

ENDRIT on Instagram: https://www.instagram.com/endritosmanajjj/

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store