Banner

Banner

Titulli Xhela - Qohu Rexho
Ndëgjuar 3,829
Shkarkuar 5,828
Pëlqyer 27
Publikuar 17/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Ork: Amir Abazi
Saz & Violin: Xhela Abazi
Gitar: Agon Neziri

https://www.facebook.com/XhelaOffical

Website: http://onima.co
Facebook: http://smarturl.it/ONIMA
Kontakt: +38344840800
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store