Banner

Banner

Titulli Fifi - Shqipe
Ndëgjuar 641,634
Shkarkuar 1,624
Pëlqyer 6,719
Publikuar 24/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMAWritten by: Fifi
Produced by : CekicBeatz

Special thanks to : STOPClub-Gjilan

Follow fifi on :
~ Instagram:
https://www.instagram.com/fifi.official.fr/
~ Facebook:
https://m.facebook.com/fifi.Official.FR/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store