Banner

Banner

Titulli Vinz - Shqipet e marr
Ndëgjuar 3,226,711
Shkarkuar 7,585
Pëlqyer 26,730
Publikuar 02/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download ,,SHQIPET E MARR“ by VINZ here 🎧
https://lnk.to/ShqipetEMarr 🎧

HELLBANIANZ PRESENTS "SHQIPET E MARR"

Produced by SEVAQK
Filmed & Edited by KAISHOOTS
Published by AVD Digital


℗ & © AVD Digital & Hellbanianz. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store