Banner

Banner

Titulli Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Mke harru
Ndëgjuar 7,878,432
Shkarkuar 2,138
Pëlqyer 30,562
Publikuar 08/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download „M'KE HARRU“ by ERMAL FEJZULLAHU & LEDRI VULA here 🎧
http://avd.lnk.to/MkeHarru 🎧

Directed by: Alban Selimaj
DOP: Adonis Krasniqi
Music: Ertug
Lyrics: Xheraldina Vula, Ledri Vula, Ermal Fejzullahu, Big Bang
Arranged & Recorded by: REDBOX ENTERTAINMENT
Published by AVD Digital
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ermal Fejzullahu on Instagram: http://instagram.com/ermal.fejzullahu
Ledri Vula on Instagram: http://instagram.com/ledrivula

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

℗ & © AVD Digital & Ermal Fejzullahu. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store