Titulli Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Mke harru
Ndëgjuar 104
Shkarkuar 10
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Mke harru - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store