Banner

Banner

Titulli Elvana Gjata - A mdon
Ndëgjuar 16,149,142
Shkarkuar 36,037
Pëlqyer 70,773
Publikuar 08/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
#elvanagjata #amdon
Stream it on Spotify : http://smarturl.it/amdon/spotify

Written by : Elvana Gjata, Arber Zeqo
Produced by : Arbre Blass
Directed by Emir Khalilzadeh
Mixed and mastered by Johan Bejerholm

Production Company: ASTRONOT FİLM
Producer: CEYHUN SEVİL, CANSU YILMAZ
DOP: EMRE KARBEK
Editor: ÖZKAN AKSULAR
Color Correction: ERCAN KÜÇÜK, EMRE KARAGÖZ

Lyrics :

Alele uhh Alele
Alele nuk duroj me..
Rahat shpirti nuk me fle
Po du me dit a po mdon me..

A ki ca me thone? (x4)
Nanana

Uh a ben ty me tfol
a ben me thone
se shume ti po m’mungon
Nuk e di se ca kom bo
Per mos me mdasht
e mos me fol..
A bon ty me thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon..
Ku me dit ndoshta gabon ..Love..

Alele uhh Alele
Alele nuk duroj me..
Rahat shpirti nuk me fle
Po du me dit a po mdon me..

A ki ca me thone..
A ki ca me thone ma vone..
Une me ty jom still in Love
E ti shume mire e di
Une me ty jom still in Love
E ti e di..

Uh a ben ty me tfol
a ben me thone
se shume ti po mungon
Nuk e di se ca kom bo
Per mos me mdasht
e mos me fol..
A bon ty me te thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon..
Ku me dit ndoshta gabon ..Love..

Like EMM on Facebook : https://www.facebook.com/eastmusicmatters/
Licensing : [email protected]
https://instagram.com/elvanagjataaaa
https://facebook.com/elvanagjatazyrtare
https://twitter.com/GjataElvana

(C) 2019 East Music Matters
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store