Banner

Banner

Titulli Tayna X Dafina Zeqiri - Bay Bay
Ndëgjuar 18,697,173
Shkarkuar 63,892
Pëlqyer 88,025
Publikuar 11/08/2019

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/ByeBye

Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye
Produced by: Cricket
Lyrics: Tayna
Melody: Tayna, Dafina
Music 1 by: Cricket
Music 2 by: Jacob Lethal
Mastered by Lorenc Aliaj
Directed by: Alban Selimaj
DOP: Adonis Krasniqi
Edit by: Gezim Hysenaj
Styling of Tayna: Donika Loci
Styling of Dafina: Drenusha Xhara
Make up & Hair by: Sellma & Kaci
Executive Producer: Rinor Hykolli

© 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store