Banner

Banner

Titulli 2TON - Gjith jeten
Ndëgjuar 6,164,529
Shkarkuar 27,319
Pëlqyer 38,978
Publikuar 13/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
Text & Music: 2Ton
Beat: Nego & Zen
Gitar: Ahmet Nazifi
Video: Grandmedia
Metro Music

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/1AFqzmYpvC2l5L5sdSVmkO
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/111115102
iTunes: https://music.apple.com/us/album/gjith-jet%C3%ABn-single/1480021888
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store