Banner

Banner

Titulli BimBimma ft. Mc. Kresha - Still Hustling
Ndëgjuar 83,954
Shkarkuar 6,290
Pëlqyer 823
Publikuar 14/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

_______________________________


15. BimBimma - Still Hustling ft. Mc. Kresha

_______________________________

Did you subscribe to BIM BIMMA's Official channel? 👇🏼
💎 https://smarturl.it/SubscribeBIMBIMMA

Listen on Spotify / Download on iTunes👇🏼
💎 https://fanlink.to/StillHustling

_______________________________

BimBimma "BIMA"
Beat: StrikeBeatz
Mix/rec/master: Faton Dolaku

Published by : FOLÉ PUBLISHING

_______________________________

📌Connect with BIM BIMMA:
Instagram ► https://www.instagram.com/nrbim

📌Connect with STRIKE BEATS:
Instagram ► https://www.instagram.com/strikebeatz

📌 Connect with Faton Dolaku :
Instagram ► https://www.instagram.com/fatondolaku

📌 Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing

_______________________________

℗ & © BIMBIMMA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

#BimBimmaMcKresha #StillHustling #Folé
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store