Banner

Banner

Titulli Donjeta x Skerdi - Falma
Ndëgjuar 1,278,029
Shkarkuar 10,457
Pëlqyer 10,453
Publikuar 16/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/Falma

Music: Bini Diez & Skerdi
Lyrics: Skerdi & Kennz
Produced by Diez Music
Executive Producer: Bini Nebihu
Video: XL Films
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store