Banner

Banner

Titulli MC KRESHA x LYRICAL SON x SEMIAUTOMVTIC x KRESHNIQUE x NS - BEIRUT
Ndëgjuar 1,027,400
Shkarkuar 681
Pëlqyer 6,316
Publikuar 29/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Spotify: http://smarturl.it/PINTUSA/spotify
Apple Music: http://smarturl.it/PINTUSA/applemusic
iTunes: http://smarturl.it/PINTUSA/itunes
Google Play: http://smarturl.it/PINTUSA/googleplay
TIDAL: http://smarturl.it/PINTUSA/tidal
Amazon Music: http://smarturl.it/PINTUSA/az

Produced by: K-Master & Strike Beats
Lyrics by: Mc Kresha,Lyricalson,Semiautomvtic,Kreshnique,NS
Beat Prod by: Semiautomvtic & Strike Beatz
Rec & Arrangement: PRESSPLAY, K-Master (Pint Studio)
Mix & Master: Pressplay
PINT, 2019

Albumi (hard copy version) për Kosovë: tani në http://pint.al
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store