Titulli MC KRESHA x LYRICAL SON x SEMIAUTOMVTIC x KRESHNIQUE x NS - BEIRUT
Ndëgjuar 85
Shkarkuar 7
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

MC KRESHA x LYRICAL SON x SEMIAUTOMVTIC x KRESHNIQUE x NS - BEIRUT - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store