Banner

Banner

Titulli 2TON x TIKA - TT
Ndëgjuar 7,283,764
Shkarkuar 2,468
Pëlqyer 36,609
Publikuar 31/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Text: 2TON &TIKA
Beat: NEGO
METROMUSIC
Video: XL FLIMS

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/0B97mk0USuceB8IfEp0FVc
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/117223002
iTunes: https://music.apple.com/us/album/tt-single/1485747690?ls=1

Follow 2TON on Instagram: https://www.instagram.com/2tonofficial/?hl=en
Follow TIKA on Instagram: https://www.instagram.com/tikabehrami/?hl=en
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store