Banner

Banner

Titulli Lyrical Son - Leshkobar
Ndëgjuar 590,741
Shkarkuar 411
Pëlqyer 4,216
Publikuar 08/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
"UNITED STATE OF ALBANIA" out now! http://smarturl.it/PINTUSA

Spotify: http://smarturl.it/PINTUSA/spotify
Apple Music: http://smarturl.it/PINTUSA/applemusic
iTunes: http://smarturl.it/PINTUSA/itunes
Google Play: http://smarturl.it/PINTUSA/googleplay
TIDAL: http://smarturl.it/PINTUSA/tidal
Amazon Music: http://smarturl.it/PINTUSA/az

Produced by: K-Master & Strike Beats
Lyrics by: Lyrical Son
Beat Prod by: StrikeBeatz
Rec: Pint Studio
Mix & Master: Pressplay
PINT, 2019

Albumi (hard copy version) për Kosovë: tani në http://pint.al
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store