Banner

Banner

Titulli Nexhat Osmani - Malli i nanes
Ndëgjuar 687,935
Shkarkuar 903
Pëlqyer 2,967
Publikuar 14/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
iAM Artist: https://smarturl.it/iAM-Artist

Follow me online:
Instagram:https://smarturl.it/Nexhat-Instagram
Facebook: https://smarturl.it/Nexhat-Facebook
YouTube: https://smarturl.it/Nexhat-YouTube
Spotify: https://smarturl.it/Nexhat-Spotify
Apple Music: https://smarturl.it/Nexhhat-AppleMusic

(℗) iAM Artist & Nexhat Osmani (©). All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store