Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu - Anulohet dasma
Ndëgjuar 627,899
Shkarkuar 694
Pëlqyer 1,399
Publikuar 15/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Teksti & Muzika: Ilir Berani
Orkestrimi: Virusi
Klarinete: Turi
Executive Producer: Emracom
Video: MAX Production

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/anulohet-dasma-single/1489042091
Spotify: https://open.spotify.com/album/57jLldlHzNJZrn23Y1a9oV
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/120197972
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store