Banner

Banner

Titulli MC KRESHA x LYRICAL SON - 28 AUGUSTO
Ndëgjuar 346,752
Shkarkuar 9,063
Pëlqyer 3,716
Publikuar 23/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Produced by: Strike Beatz and K-Master
Lyrics: Mc Kresha, Lyrical Son
Beat Prod by: StrikeBeatz
Rec, Arrang: K-Master
Saxophone: Dukagjin Muhaxheri
Mix and Master by: Pressplay

All rights reserved by PINT 2019
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store