Banner

Banner

Titulli Buta - Edi Rama
Ndëgjuar 2,051,526
Shkarkuar 1,894
Pëlqyer 19,479
Publikuar 13/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Recorded at Redbox Entertainment
Music by Klajdi Hoxhaj
Directed by Alban Selimaj (Sekuence)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store