Banner

Banner

Titulli Elvana Gjata - Me tana
Ndëgjuar 2,222,831
Shkarkuar 20,965
Pëlqyer 13,277
Publikuar 28/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
#metana #elvanagjata
Listen on Spotify : https://smarturl.it/metana/spotify
Listen on Apple Music : https://smarturl.it/metana/applemusic

Like EMM on Facebook : https://www.facebook.com/eastmusicmatters/

Licensing : [email protected]
https://instagram.com/elvanagjataaaa
https://facebook.com/elvanagjatazyrtare
https://twitter.com/GjataElvana

(C) 2019 East Music Matters

Intro.

Ti kam fal ty me tana
Me tana o me tana
Dashni me fal
O kush ka me ma nal

Ref.

A ma thua edhe sa
Duhet të pres ty me të pa
ta di
dua ta di dhe sa

Ti kam fal ty me tana
Me tana o me tana
Dashni me fal
O kush ka me ma ndal

Strofë 1

Shpirt ti më je
Se shpirtin ma jep
Nëse ti nuk je të gëzoj a kam arsye
Vetëm ti je
Vetëm prej teje
Sytë më shkëlqejnë si miliona yje

Bridge:

Kohën ndale ndale
Të shkoj ngadale ndale
O më ngadale ndale...

Ref:

A ma thua edhe sa
Duhet të pres ty me të pa
Ta di
Dua ta di dhe sa

Ti kam fal ty me tana
Me tana o me tana
Dashni me fal
Kush ka me ma ndal

Strofë 2

Shpirt ti më je
Se shpirtin ma jep
Se ka ditë e netë
Që buza ime thahet

Harroj botën
Më mbyt vetmia
Nuk ta bën askush
Cka të bën dashuria

Bridge:

Kohën ndale ndale
Të shkoj ngadale ndale
o më ngadale ndale...

Ref:

A ma thua edhe sa
Duhet të pres ty me të pa
Ta di
Dua ta di dhe sa

Ti kam fal ty me tana
Me t’tana o me tana
Dashni me fal
Kush ka me ma ndal
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store