Banner

Banner

Titulli Genc Prelvukaj - Shpirtin e zi
Ndëgjuar 2,325,659
Shkarkuar 18,765
Pëlqyer 14,313
Publikuar 03/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Video : Black Fish Entertainment
Versioni origjinal i refrenit : Ardian Rexhepi - Shpirtin e Zi

https://www.youtube.com/watch?v=uoijly8LnLs
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store