Banner

Banner

Titulli Lyrical Son x Lavda x Mc Kresha - Amore
Ndëgjuar 1,019,140
Shkarkuar 11,062
Pëlqyer 11,003
Publikuar 27/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
"UNITED STATE OF ALBANIA" out now! http://smarturl.it/PINTUSA

Spotify: http://smarturl.it/PINTUSA/spotify
Apple Music: http://smarturl.it/PINTUSA/applemusic
iTunes: http://smarturl.it/PINTUSA/itunes
Google Play: http://smarturl.it/PINTUSA/googleplay
TIDAL: http://smarturl.it/PINTUSA/tidal
Amazon Music: http://smarturl.it/PINTUSA/az

Produced by: Strike Beatz & K-Master
Lyrics: Mc Kresha, Lyrical Son, Lavda
Beat prod by: Pressplay
Rec: K-Master (Pint Studio)
Mix, Master: Pressplay
PINT 2019
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store