Banner

Banner

Titulli DA GHOST x MC KRESHA - HARAM
Ndëgjuar 237,697
Shkarkuar 1,032
Pëlqyer 3,137
Publikuar 07/02/2020

Loading...
Informatat e këngës
"UNITED STATE OF ALBANIA" out now! http://smarturl.it/PINTUSA

Spotify: http://smarturl.it/PINTUSA/spotify
Apple Music: http://smarturl.it/PINTUSA/applemusic
iTunes: http://smarturl.it/PINTUSA/itunes
Google Play: http://smarturl.it/PINTUSA/googleplay
TIDAL: http://smarturl.it/PINTUSA/tidal
Amazon Music: http://smarturl.it/PINTUSA/az

Produced by: Strike Beatz & K-Master
Lyrics: Da Ghost, Mc Kresha,
Beat prod by: Valbeatz
Rec: K-Master (Pint Studio)
Mix, Master: Pressplay
PINT 2019
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store