Titulli Yll Limani - I kom kall
Ndëgjuar 361
Shkarkuar 32
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Yll Limani - I kom kall - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store