Titulli Kole Oroshi ft Shpati - Nje here ne jete REMIX
Ndëgjuar 61
Shkarkuar 0
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Kole Oroshi ft Shpati - Nje here ne jete REMIX - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store