Titulli Adem Ramadani - Nana ne shpi te pleqve Ilahi
Ndëgjuar 205
Shkarkuar 31
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Adem Ramadani - Nana ne shpi te pleqve Ilahi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store