Titulli Alida x Ingrit ft. Stine-xFlorix Vis Shkodrani - Pike ne Zemer
Ndëgjuar 79
Shkarkuar 1
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Alida x Ingrit ft. Stine-xFlorix Vis Shkodrani - Pike ne Zemer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store