Titulli DJ Gimi-O x Rita x Fidan - Ty tka rritur nana
Ndëgjuar 207
Shkarkuar 48
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

DJ Gimi-O x Rita x Fidan - Ty tka rritur nana - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store