Titulli Ermal Fejzullahu ft. Gjiko - Sa tkom dasht
Ndëgjuar 131
Shkarkuar 18
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ermal Fejzullahu ft. Gjiko - Sa tkom dasht - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store