Titulli Kole Oroshi ft Maili - Prap te ti
Ndëgjuar 64
Shkarkuar 0
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Kole Oroshi ft Maili - Prap te ti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store