Titulli BARDHI - Zhytem x Prap
Ndëgjuar 183
Shkarkuar 35
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

BARDHI - Zhytem x Prap - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store