Titulli Kushtrim Dobra - E di qe ma ke inati
Ndëgjuar 42
Shkarkuar 2
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Kushtrim Dobra - E di qe ma ke inati - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store