Titulli Luljeta Shala - Falma Zemren
Ndëgjuar 461
Shkarkuar 17
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Luljeta Shala - Falma Zemren - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store