Titulli Mahmut Ferati - Lum na tlumt per kta Burra
Ndëgjuar 92
Shkarkuar 5
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mahmut Ferati - Lum na tlumt per kta Burra - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store