Titulli Albrim Llapqeva - Vallah Mashallah
Ndëgjuar 100
Shkarkuar 13
Pëlqyer 3
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Albrim Llapqeva - Vallah Mashallah - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store