Titulli Durim Malaj - Amanet
Ndëgjuar 595
Shkarkuar 40
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Durim Malaj - Amanet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store