Titulli ESTTO ft. Skerdi - A ke ti zemer
Ndëgjuar 85
Shkarkuar 4
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

ESTTO ft. Skerdi - A ke ti zemer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store