Titulli Gold AG ft Shyhrete Behluli - Ah Kosove
Ndëgjuar 248
Shkarkuar 34
Pëlqyer 3
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gold AG ft Shyhrete Behluli - Ah Kosove - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store