Titulli Labi x Mentor Kurtishi - Kjo dashnia mlujti Gezuar2023
Ndëgjuar 192
Shkarkuar 30
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Labi x Mentor Kurtishi - Kjo dashnia mlujti Gezuar2023 - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store