Titulli Luljeta Shala - Nuse mir se vjen
Ndëgjuar 123
Shkarkuar 12
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Luljeta Shala - Nuse mir se vjen - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store