Titulli Lume Dakaj - Qika e Nanes
Ndëgjuar 378
Shkarkuar 30
Pëlqyer 4
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Lume Dakaj - Qika e Nanes - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store