Titulli Mc Kresha ft. Lyrical Son - Paret Lejla
Ndëgjuar 158
Shkarkuar 16
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mc Kresha ft. Lyrical Son - Paret Lejla - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store