Titulli Motrat Balaj - Tallava
Ndëgjuar 229
Shkarkuar 23
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Motrat Balaj - Tallava - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store