Titulli Resmije Ameti dhe Ibrahim Kasami - Nuse me 5 kunata
Ndëgjuar 132
Shkarkuar 12
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Resmije Ameti dhe Ibrahim Kasami - Nuse me 5 kunata - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store