Titulli Shaqir Cervadiku Kenge per Nijazi Osmanin
Ndëgjuar 725
Shkarkuar 39
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Shaqir Cervadiku Kenge per Nijazi Osmanin - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store