Titulli Ylli Baka - Yjet qe ndriqojne boten
Ndëgjuar 847
Shkarkuar 69
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ylli Baka - Yjet qe ndriqojne boten - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store