Titulli Malvin Terziu x Antigona Goca - Ma rrembeve zemren
Ndëgjuar 738
Shkarkuar 10
Pëlqyer 0
Publikuar 12/12/2022

Texti i këngës

Malvin Terziu x Antigona Goca - Ma rrembeve zemren - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store