Titulli Besimi x Haliti x Besimi x Kreshniki - Me taku shoqnin e vjeter
Ndëgjuar 414
Shkarkuar 7
Pëlqyer 0
Publikuar 20/12/2022

Texti i këngës

Besimi x Haliti x Besimi x Kreshniki - Me taku shoqnin e vjeter - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store