Banner

Banner

Titulli Irkenc Hyka ft. Poni - Dashni e vjeter
Ndëgjuar 5,041,545
Shkarkuar 5,873
Pëlqyer 21,113
Publikuar 18/05/2018

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Irkenc on Instagram : http://smarturl.it/Irkenc
Irkenc on Facebook : http://smarturl.it/IrkencHyka
Music By Irkenc Hyka
Lyrics By Endrit Mumajesi & Irkenc Hyka
Mix & Master By jojo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store